Chcete prodávat nemovitost bez realitky? Řeknu Vám jak!

10 KROKŮ při prodeji BEZ REALITKY! Poradím Vám v eBooku ZDARMA.

Články

3 největší podfuky realitních makléřů

Přidáno 14.02.2018

Pojďme být upřímní. V každém oboru se najdou poctivci i nepoctivci. Ať už si jdete koupit auto, jedete na dovolenou, nebo prodáváte nemovitost. Úkolem těch, kteří pracují především pro klienta je, informovat o všech možných nástrahách.

Zobrazit celý článek

Stavební povolení - to je boj

Přidáno 18.12.2017

Česko je na tom ve vyřizování stavebního povolení velmi špatně. Každý rok zveřejní Světová banka zajímavý žebříček. Česko se ze 185 srovnávaných zemí umístilo na nelichotivém 127. místě.

Zobrazit celý článek

Samoprodej domu skončil trestním oznámením

Přidáno 16.10.2017

Až neuvěřitelný příběh zažili klienti, kterým můj kolega Václav Dohnal zprostředkovával nákup nového domu. Svůj původní dům si prodávali samy. Co vše zažili a proč jsou dnes vyšetřování? Tady je příběh, který kolega detailně popsal.

Zobrazit celý článek

Povodně a ceny nemovitostí

Přidáno 21.08.2017

Je to 15 let od ničivých povodní v roce 2002. Tehdy se staly nemovitosti v zasažených oblastech doslova neprodejné. Jak je to dnes?

Zobrazit celý článek

Ceny nemovitostí a hypotéky. Tak trochu blázinec.

Přidáno 28.06.2017

Pojďme se jasně a stručně podívat na to, co se to u nás vlastně děje.

Zobrazit celý článek

Předkupní právo je zpět

Přidáno 10.04.2017

Majitelé nemovitostí měli dlouhá léta zažitý fakt, že v případě prodeje svého podílu jej musí nabídnout spoluvlastníkům. To platilo, už ale neplatí, ale platit zase bude.

Zobrazit celý článek

Ceny za pronájem bytu rostou. Víme, kde hledat.

Přidáno 03.04.2017

Pokud sháníte nějaký byt k pronájmu, máte několik možností, jak hledat. Můžete tzv. “rozhodit sítě” po známých, což mnohdy bývá nejlepší, a zároveň nejvýhodnější varianta. Nebo oslovíte realitní kanceláře, které vám mohou doporučit byt dle vašich preferencí, ovšem je potřeba počítat s vyššími náklady, kvůli provizi. Jestliže máte volný čas a chuť, můžete si také projít nejrůznější webové stránky s inzercí realit a oslovovat vybrané inzerenty sami. Každý z uvedených způsobů má samozřejmě svá pro a proti.

Zobrazit celý článek

Nová funkce mapy.cz

Přidáno 08.03.2017

Prodáváte či kupujete nemovitost a chcete se o ní dozvědět více?

Zobrazit celý článek

Nejrychlejší růst za pět let

Přidáno 16.01.2017

Za poslední měsíce vyskočily ceny bytů a pozemků nejrychleji od roku 2010.

Zobrazit celý článek

5 mýtů kolem hypoték

Přidáno 05.12.2016

Hypoteční úvěr je často jedinou formou zadlužení, kterou je většina lidí ochotna přijmout. V současné době se hypotéky pohybují na historickém minimu a jsou velmi levné. Vždyť úroková sazba již prolomila magickou hranici 2 % a dohodnout si úrok kolem 1,7 % není žádný problém. Tím se hypotéky staly dostupné téměř pro každého a hodně lidí toho využívá. Někteří však na tuto půjčku nahlížejí příliš růžovými brýlemi a myslí si, že dostanou několik milionů na počkání a bez práce. Jenže tak to není. Pojďme se společně podívat na 5 nejčastějších mýtů, které se kolem hypotečních úvěrů objevují.

Zobrazit celý článek

Daň platí kupující a přes to „nejede vlak“

Přidáno 01.11.2016

1. listopadu došlo k zásadní změně při platbě daně z nabytí nemovitosti.

Zobrazit celý článek

Jak kupující o peníze přišel

Přidáno 01.08.2016

„Chtěli jsme si s manželem koupit byt za pomoci rodičů, abychom si nemuseli brát hypotéku“. Říká Andrea Koubková. „Občas jsme projeli realitní weby na internetu. Čas nás netlačil, nikam jsme nepospíchali. Koncem léta nám manželovi rodiče řekli, že sousedka v seniorském věku, která bydlí ve stejném domě jako oni, se stěhuje k synovi na Moravu a plánuje svůj byt prodat,“ vysvětluje Andrea.

Zobrazit celý článek

Jak se kradou v Česku nemovitosti!

Přidáno 01.06.2016

Přečtěte si, jak postupují zloději nemovitostí a co proti tomu dělat!

Zobrazit celý článek

Ceny nemovitostí stále ještě rostou!

Přidáno 30.05.2016

Realitní trh se hýbe. A to je dobře, protože co se hýbe, to žije. A jak rychle rostou ceny nemovitostí?

Zobrazit celý článek

JAK STANOVIT CENU PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI- 8 DŮVODŮ PROČ NETESTOVAT TRH NADSAZENOU CENOU!

Přidáno 06.04.2016

autor: Helena Felcmanová Vysušilová

Realitní obchody mají na celém světě podobný průběh. Český trh nemovitostí se zatím stále ještě potýká s problémy důvěry v realitní makléře a realitní kanceláře. Exkluzivní smlouvy jsou stále obávané, prodávající si často věří, že PRODAJÍ ZA TO, CO POTŘEBUJÍ a že prodej zvládnou sami.  Ve světě to už ale funguje jinak. Např. v  USA je tzv. samoprodej zcela výjimečný.

Poučme se proto ze zkušeností našich zahraničních kolegů. Vždyť stanovení správné ceny povede jak k úspěšnému prodeji, tak ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.

Proto jsem zapátrala na zahraničních serverech s nemovitostmi a zde si přečtěte 8 FAKTORŮ  důležitých pro stanovení ceny a prodej vaší nemovitosti. DOSPĚJETE K ZÁVĚRU, že tyto faktory platí STEJNĚ i na českém trhu!

Zobrazit celý článek

Změna placení daně a změna cen nemovitostí

Přidáno 01.04.2016

Z médií a internetu se jistě dozvídáte mnohé. Tak mi dovolte vnést do této věci světlo. Z celé EU je Česko, Polsko a Slovinsko ojedinělé, protože všude tady platí daň při převodu nemovitosti prodávající. Proto byl u nás schválen zákon, který říká, že ony 4% bude platit kupující. Důvod je prostý. V případě nezaplacení daně se lépe vymáhá z člověka, který nabyl majetek.

Zobrazit celý článek

Kde nám v domácnosti utíkají peníze?

Přidáno 21.03.2016

Také se vám stává, že se vám ke konci měsíce nedostává peněz, jelikož se rozkutálejí za nutné výdaje i za mimořádné výdaje či drobné útraty? Možná vám ale peníze mizí doma právě kvůli neúsporným spotřebičům. Jak můžete toto změnit? Na čem se dá ušetřit a kde šetření pozbývá smyslu?

Zobrazit celý článek

7+1 tipů, jak vyšvihnout perfektní fotografii krajiny

Přidáno 21.03.2016

Krajina stojí na velmi tenké hranici mezi kýčem a dokonalostí. Neexistuje u ní nic mezi. Buďto bude mizerná a prázdná nebo nádherná, okouzlující a výmluvná. Fotografie krajin přenášejí všechny snílky na místa, na která se zrovna nemají šanci dostat.

Zobrazit celý článek

3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?

Přidáno 21.03.2016

Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Zobrazit celý článek

Plusy a mínusy kafování

Přidáno 21.03.2016

Jsou tací, co se nevyhrabou z postele, dokud vzduchem nezavane vůně čerstvé kávy. Druzí se spokojí s černým či zeleným čajem nebo bojují s únavou jinými alternativami. Pro některé představuje káva jistý druh rituálu. Jiní od sebe nedokážou hořkokyselou chuť vpravit ani za milion. Ať tento nápoj zbožňujete, nebo se mu obloukem vyhýbáte, určitě se k vám o něm donesla řada mýtů a pravd. Že se vám z podobných drbů točí hlava jako z nedostatku kofeinu? Pojďme dát všem těm úsudkům o kávě řád.

Zobrazit celý článek

Datum a svátek

Sociální sítě
Počasí

Předpověď počasí

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.


      © 2017 - Mgr. Helena Felcmanová Vysušilová
Digitální obchodník
Zpět nahoru