Chcete prodávat nemovitost bez realitky? Řeknu Vám jak!

10 KROKŮ při prodeji BEZ REALITKY! Poradím Vám v eBooku ZDARMA.

KDO JSEM?

  Helena Felcmanová Vysušilová

V realitním oboru, se s menšími přestávkami, pohybuji již od roku 1994.

(Eco-Juris s.r.o., tř.TGM, Kladno; Eternity s.r.o., Křemencova, Praha 1; Kadlec, realitní kancelář s.r.o., Myslíkova, Praha 1; nyní  RE/MAX Center, Národní tř. 23,  Praha 1)

Jsem certifikovaný makléř 2.stupně.

Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti realitního trhu. Umím stanovit  optimální tržní cenu nemovitosti a díky tomu rychle prodat.

Úspěšně jsem prodala a pronajmula řadu bytů a domů. Podílela jsem se na prodeji bytů v řadě developerských projektů  (např. Byty Čelakovice, Byty Ke Stírce, Praha 8, Byty Jeseniova, Praha 3, Byty Rezidence u Žižkovské radnice, Praha 3).

Jsem nezávislý podnikatel.  Podnikám na své IČ 185 815 95 a přitom využívám know how největší a nejúspěšnější realitní sítě RE/MAX, která působí v Evropě od roku 1995 a v České republice od roku 2005. 

Silné povědomí značky RE/MAX u zákazníků, obrovská sdílená nabídka a poptávka nemovitostí, unikátní systém vzdělávání a vedoucí postavení společnosti na trhu, přivádí do sítě RE/MAX nejproduktivnější a nejzkušenější makléře. Makléři RE/MAX celosvětově dosahují nejvyšší průměrnou produkci na trhu - díky strategii RE/MAX jsou totiž schopni maximálně realizovat potřeby svých zákazníků.

Osobně jsem přesvědčená, že realitní obchody se dají  dělat transparentně, korektně a přesto úspěšně. Obě  strany, prodávající i kupující  musí být po uzavření obchodu spokojené. 

Jsem připravena udělat pro úspěšný  prodej Vaší nemovitosti  maximum.  Po celou dobu naší spolupráce, Vás budu provázet. Od zahájení spolupráce podpisem zprostředkovatelské smlouvy, až do úplného uzavření obchodního případu, včetně předání nemovitosti a řešení daňové problematiky.  

Pokud máte zájem o mé zkušenosti a rady při rozhodování o prodeji nemovitosti, ráda se s vámi nezávazně sejdu. Zkonzultujeme společně vaše šance na úspěšný prodej např. při  odpoledním čaji nebo kávě :-) a teprve potom budete mít prostor udělat rozhodnutí, které jsem na úvodní straně nazvala ACHILLOVOU PATOU! Tedy zda budete prodávat sami nebo využijete realitního makléře.

Pomohu Vám při Vašem rozhodování! Neváhejte mne kontaktovat!

Volejte 604 841 733 nebo pište helena.felcmanova@re-max.cz

 

Tisknout stránku

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.


      © 2017 - Mgr. Helena Felcmanová Vysušilová
Digitální obchodník
Zpět nahoru