Chcete prodávat nemovitost bez realitky? Řeknu Vám jak!

10 KROKŮ při prodeji BEZ REALITKY! Poradím Vám v eBooku ZDARMA.

REFERENCE

Zadání:  Poptávka - vyhledání  pozemku dle zadaných parametrů a pro bydlení.

" Paní Felcmanová pro nás vyhledávala pozemek na základě naší specifikace.  Splnila svůj úkol na 100%. Našla pozemek, který téměř ve všem splňoval naše představy.

Po celou dobu trvání transakce (3-4 měsíce) byla vždy k dispozici a připravená objasnit a vysvětlit jakýkoli vzniklý problém, navrhnout řešení a poskytnout detailní představu o dalším postupu a nutných krocích.  Zajistila kontrolu a nezbytné úpravy smluvní dokumentace. Vše se podařilo dotáhnout do úspěšného konce - bez jakýchkoliv problémů.

Oceňujeme zejména její otevřenost, vstřícnost, znalosti a poctivost. Děkujeme za profesionální spolupráci a všechny dobré rady, kterými nás makléřka provázela.

Její služby mohu jen doporučit.

Ing. Jan Stibor, jan.stibor@post.cz "

 

Zadání: Prodej družstevního bytu v Praze 7

"Paní makléřka Felcmanová nám pomohla nejen učinit rozhodnutí byt prodat, ale poskytla fundované rady a aktivně se pustila do prodeje, že jsme to ani tak rychle nečekali. Vše dotáhla do konce a poskytla i pomoc nad rámec dohodnutých služeb. Kdybychom v budoucnu opět něco řešili, určitě bychom oslovili opět ji!"

manželé Jan a Dagmar B.

Zadání: Prodej RD v Satalicích (půl roku to přede mnou prodávaly 3 realitky!)

Jestli se dá některá služba označit jako „all exklusive“, tak to v případě realitky RE/MAX Center a zásluhou jejich makléřky Mgr. Heleny Felcmanové platí stoprocentně. Od podpisu smlouvy o zprostředkování prodeje naší nemovitosti až do ukončení prodeje a převzetí sjednané kupní ceny, uplynuly 4 měsíce a nemuseli jsme se vůbec o nic starat. Vše se řešilo rychle a operativně, některé věci se upřesňovaly telefonicky či přes emaily a naše přítomnost byla zapotřebí až při podpisech potřebných smluv u připravené advokátní kanceláře.

Paní magistra i na svůj účet zajistila vyčištění, potřebné vymalování a následný úklid, zajištění bytového poradce a realizace aranže…. to vše bez naší přítomnosti, což je pro zaměstnané lidi přímo k nezaplacení…….

Zkrátka a dobře, služby all exklusive v praxi na jedničku.

Dodatečné díky

Manželé Marcela a Julius Novotný - Kuzma

Tisknout stránku

      © 2017 - Mgr. Helena Felcmanová Vysušilová
Digitální obchodník
Zpět nahoru